Wholesale

Piedāvājam izdevīgus sadarbības nosacījumus, pastāvīgu sortimentu noliktavā, operatīvu piegādi un regulārus jaunumus. Sadarbība ar NTG ir vērtīgs papildinājums un rentabilitāte Tavam biznesam. Mēs cenšamies vairāk, jo tieši Tu esi mūsu labākais klients!

Baterijas, akumulatori un lādētāji

Piedāvājam visa veida baterijas, plašāko NiMHlitija-jonu akumulatoru un uzlādes ierīču sortimentu. Vairākiem zīmoliem NTG ir oficiālā izplatītāja statuss. Esam šīs jomas eksperti un pārzinām simtiem bateriju, akumulatoru un lādētāju specifiku, tādēļ palīdzēsim izvēlēties katram pielietojumam piemērotāko.

Datortehnika

Piedāvajam plašu lietotu un atjaunotu piezīmjdatoru un stacionāro datoru klāstu no pasaules vadošajiem ražotājiem HP, Dell, Fujitsu, Lenovo, Toshiba. Nodrošinām plašu piezīmjdatoru lādētāju izvēli, kā arī visu nepieciešano papildaprīkojumu. Visai datortehnikai nodrošinām operatīvu garantijas remontu vai preces apmaiņu. Apmierināts klients un apmierināts pārdevējs!

Programmatūra

Īpaši jāatzīmē konkurētspējīgs piedāvājums Microsoft biroja programmatūraiserveru un Windows programmatūrai, kā arī antivīrusiem un drošības risinājumiem. Mūsu speciālisti konsultēs par visām licencēšanas niansēm, kā arī nepieciešamības gadījumā nodrošinās nepieciešamās instalācijas.

Visam piedāvātajam sortimentam esam importētāji. Vairumtirdzniecības klientiem tas nozīmē elastīgas un zemas cenas, nekādu lieku starpposmu tirdzniecībā.

Saviem klientiem un partneriem nodrošinām, iespējams, ātrāko un ērtāko garantijas un pēcgarantijas servisu Latvijā. Arī Tavi klienti būs apmierināti!

Piezvani mums uz 80205220, 22139226 vai atraksti uz [email protected] Ar visu sortimentu var iepazīties NTG birojā Rīgā, Lāčplēša ielā 112. Palīdzēsim izvēlēties piemērotāko tieši Tavam biznesam un uzsākt veiksmīgu sadarbību. Neatliec uz rītu to, ko var nopelnīt jau šodien!