Professional Repair Shop

Nodrošinām kvalitatīvu servisu visa veida datortehnikai, planšetēm un viedtālruņiem. Ja esi HP, Dell vai Fujitsu datora lietotājs, tad iespējams, ka remontam nepieciešamās detaļas jau būs uz vietas. NTG ir datortehnikas importētājs un vairumtirgotājs, tādēļ mūsu importēto zīmolu datoriem varam nodrošināt visātrāko servisu. Remontējam arī elektrisko instrumentu, putekļusūcēju, un jebkuras citas sadzīves un vai profesionālas tehnikas akumulatorus un NiCd/NiMH/Li-Ion bateriju pakas. Vairāk par to sadaļā akumulatoru atjaunošana.

Pie mums Tu saņemsi godīgu attieksmi, adekvātu pakalpojuma cenu un labi padarītu darbu. Izklausās vienkārši, taču ļoti bieži kāds no šiem punktiem pietrūkst, tādēļ sniedzam saviem klientiem tādu pakalpojumu, kādu vēlētos sagaidīt paši. Mēs cenšamies, lai par NTG servisu Tu dzirdētu tikai labas atsauksmes un ieteiktu to izmantot arī draugiem.

Apple Iphone un Ipad remonts

Ātri un profesionāli salabosim Tavu Apple viedtālruni vai planšeti. Ja šķiet, ka Iphone remonts ir ilgs un dārgs, iespējams, meklēji nepareizajā vietā. NTG servisā veicam remontu dienas laikā. Par konkrētas detaļas nomaiņu un remonta izmaksām droši zvani, raksti ziņu vai jautā čatā.

Remonts pa pastu

"Remonts pa pastu" ir speciāli izveidots pakalpojums klientiem, kuri nedzīvo Rīgā. Lai brauciens uz servisu nebūtu speciāli jāieplāno, piedāvājam atsūtīt remontējamo lietu uz Pasta Staciju vai Omniva pakomātu, un tieši tāpat saņemt to atpakaļ salabotu. Pirms sūtīt salūzušo lietu, lūdzu piezvani, atsūti ziņu vai uzraksti čatā, lai saskaņotu remonta iespējas, termiņu un izmaksas. Izmantojot remontu pa pastu, būs nepieciešams veikt priekšapmaksu ar bankas pārskaitījumu. Kad remonts būs veikts, saņemsi salabotu, pārbaudītu un strādājošu lietu uz sev ērtāko pakomātu vai ar kādu citu piegādi pēc savas izvēles.