NTG nav interneta veikals


NTG nav interneta veikals. Tas ir īsts veikals internetā!


Tieši tā, ntg.lv nav interneta veikals, tas ir reāls veikals, kas darbojas arī internetā. 99% mūsu piedāvāto preču atrodas veikala plauktos un ir pieejamas uzreiz. Veicot pasūtījumu ntg.lv, pirkumu vari saņemt jau tajā pašā dienā mūsu veikalā Rīgā, Lāčplēša ielā 112. Turklāt, mēs neprasām priekšapmaksu, jo pārdodam preces, kas jau atrodas veikalā. Ja izvēlējies saņemt pasūtījumu ar kādu no piegādes veidiem, tad preci nosūtīsim uzreiz pēc saņemtās apmaksas. Nekas nav nedēļām ilgi jāgaida un jāpasūta iepriekš!

Lai iepirkšanās sagādā prieku, ne vilšanos!

Arī mēs iepērkamies interneta veikalos un saskaramies ar tipiskajām interneta veikalu problēmām - izvēlētā prece nav pieejama, precei interneta veikalā ir cita cena nekā norādīta salīdzināšanas vietnē, preci jāgaida vairākas nedēļas, lai veiktu pasūtījumu tiek prasīta priekšapmaksa, prece vispār vairs nav pieejama... Tās ir lietas, kas kaitina ikvienu pircēju. Mēs ļoti rūpīgi strādājam, lai atšķirtos no interneta veikalu negatīvā stereotipa un ticam, ka labākais veids, kā to panākt, ir nebūt interneta veikalam. Tieši tāpēc piedāvājam nevis 300 000 preču, par kurām neko nezinām, bet to, kas ir mūsu specializācija un ir nopērkams uzreiz. Mūsu mērķis ir sagādāt pircējam prieku, nevis vilšanos.

Labs padoms ir zelta vērts

Ir labi, ja vienā veikalā var nopirkt gan pamperus, gan motoreļļas, gan visu pārējo, taču vēl labāk, ja pārdevējs zina, ko pārdod un palīdz izvēlēties. Turklāt, jo specifiskāks sortiments, jo biežāk noder pieredze un zināšanas. Vairāku gadu laikā esam uzkrājuši gan savu, gan klientu un sadarbības partneru pieredzi, atraduši risinājumus sarežģītiem uzdevumiem, un tāpēc varam sniegt profesionālu padomu. Jautā droši, mēs pazīstam savu preci un palīdzēsim ar labāko izvēli ikvienam pielietojumam.

Veiksmīgus pirkumus!