Piegāde

Tavai izvēlei piedāvājam 9 ērtus piegādes veidus pirkumu saņemšanai Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Pasūtot preci ar piegādi, lūdzu apmaksā e-pastā saņemto rēķinu; prece tiks nodota piegādei uzreiz pēc maksājuma saņemšanas. Pie mums iepirkties ir ērti un vienkārši! 

Pievērs uzmanību norādei pie preces apraksta - ja rakstīts, ka prece atrodas veikalā vai NTG noliktavā, to var saņemt uzreiz, tiklīdz prece sagatavota izsniegšanai. NTG nav interneta veikals, tāpēc gandrīz visas preces ir uz vietas. Piegādes veidus esam sarindojuši pēc to popularitātes un izmaksām:

1. Saņemšana veikalā bez maksas. Bez maksas par piegādi preces var saņemt mūsu veikalā Rīgā, Lāčplēša ielā 112A, darbdienās 09:00-19:00 un sestdienās 11:00-16:00. Ja prece ir veikalā vai NTG noliktavā, to var saņemt uzreiz.

2. Omniva. Piegādi uz Omniva pakomātu nodrošinām 2-3 darba dienu laikā pēc pirkuma apmaksas. Jebkura izmēra nodalījumam piegāde Latvijā izmaksā tikai 2€. Piegāde uz pakomātiem Lietuvā un Igaunijā izmaksā 6.05€. Tuvāko Omniva pakomātu var izvēlēties pirkuma laikā. Ja vēlies apmaksāt pasūtījumu pakomātā, tas izmaksā papildus 1.5€. Pasūtījumiem virs 117 tiek aprēķināta komisijas maksa 1.2% no summas. Piegādi ar pēcmaksu lūdzu saskaņo pa tālruni 80205220 vai 29433633atsūtot ziņu vai uzrakstot čatā.

3. PastaStacijaPiegādi uz Pasta Staciju nodrošinām 2-3 darba dienu laikā pēc pirkuma apmaksas. Jebkura izmēra nodalījumam piegāde izmaksā 2.1€. Sūtījuma maksimālais svars ir 31.5kg, malu kopgarums līdz 1.8m (60x60x60cm). Kad sūtījums būs piegādāts, saņemsi SMS uz savu norādīto telefona numuru. Tuvāko Pasta Staciju var izvēlēties pirkuma laikā.

4. DPD Pickup Paku BodePickup Paku Bodes galvenā priekšrocība ir iespēja sūtījumu saņemt sev vēlamā laikā, arī sestdienā un svētdienā, Pickup Paku Bode saņemšanas punktā. Piegādi nodrošinām 1-3 darba dienu laikā pēc pirkuma apmaksas. Sūtījuma maksimālais svars ir 20kg, malu kopgarums līdz 2m, bet garākā mala līdz 1m. Piegādes izmaksas ir 3.2€ uz jebkuru Paku Bode punktu Latvijā. Saņēmējam ir jābūt norādītam kā privātpersonai. Kad sūtījums būs piegādāts, saņemsi SMS uz savu norādīto telefona numuru. Lai saņemtu preci, jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (autovadītāja apliecība, pase vai ID karte), un jāparakstās par sūtījuma saņemšanu. Sūtījumu var saņemt tikai tā persona, kas norādīta kā saņēmējs, 7 dienu laikā no piegādes brīža. Tuvāko saņemšanas punktu var izvēlēties pirkuma laikā.

5. Latvijas PastsPiegādi ar Latvijas Pastu nodrošinām 3-5 darba dienu laikā. Pasts ir ērtākais piegādes veids, ja nav izdevīgi piegādāt uz kādu no paku termināliem. Maksimālais sūtījuma svars ir 20kg, provizoriskas sūtījuma izmaksas var aprēķināt šeit. Piegādi lūdzu saskaņo pa tālruni 80205220 vai 29433633atsūtot ziņu vai uzrakstot čatā.

6. NTG piegāde RīgāPiegādi Rīgā veicam 2 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apmaksas. Izvēloties šo piegādes veidu, var maksāt arī skaidrā naudā, saņemot preci. Piegāde Rīgas centrā un tuvējos rajonos maksā 5€. Šajā cenā ir iekļauta piegāde līdz mājas ārdurvīm. Lielgabarīta preču piegādi un piegādi uz citiem Rīgas rajoniem veicam, vienojoties par laiku un izmaksām. Piegādi lūdzu saskaņo pa tālruni 80205220 vai 29433633atsūtot ziņu vai uzrakstot čatā.

7. Autopasts. Autopasts ir dārgāks, taču preci saņemsi 1-2 dienu laikā pēc nosūtīšanas. Plašāka informācija un aptuvenas izmaksas atrodamas šeit. Piegādi lūdzu saskaņo pa tālruni 80205220 vai 29433633atsūtot ziņu vai uzrakstot čatā.

8. DPD kurjersPiegādi ar kurjeru izmanto, ja neviens no ekonomiskajiem piegādes veidiem nav piemērots. Piegāde ar kurjeru ir dārgāka, taču pasūtījumu saņemsi ātri un tieši rokās. Piegādi ar DPD kurjeru nodrošinām vienas darba dienas laikā pēc tam, kad saņemta apmaksa. Šo piegādi var izvēlēties pirkuma laikā.

9. Omniva kurjersPiegādi ar kurjeru izmanto, ja neviens no ekonomiskajiem piegādes veidiem nav piemērots. Piegāde ar kurjeru ir dārgāka, taču pasūtījumu saņemsi ātri un tieši rokās. Piegādi ar Omniva kurjeru nodrošinām vienas darba dienas laikā pēc tam, kad saņemta apmaksa. Orientējošās izmaksas - 3.5€ (1kg/Rīga), 8.7€ (3kg/Latvija, Lietuva, Igaunija). Maksimālais sūtījuma svars ir 800kg. Piegādi lūdzu saskaņo pa tālruni 80205220 vai 29433633atsūtot ziņu vai uzrakstot čatā.

Veiksmīgus pirkumus!