Datoru noma

Nomāt datoru ir izdevīgi!

Piedāvājam jaunas un lietotas datortehnikas nomu - portatīvos datorus, darba stacijas vai pat pilnu biroja darbavietu ar datoru, monitoru, printeri, skaneri, kopētāju un visiem nepieciešamajiem aksesuāriem. Nomas datori ir pārbaudīti un gatavi darbam, ja nepieciešams, ar uzstādītu biroja programmatūru. Datorus var komplektēt ar jebkuras versijas WindowsMicrosoft OfficeProjectVisio, AutoCAD vai citu programmatūru, izmantojot pasūtītājam piederošas vai iznomātas licences.

Īstermiņa noma - labākais risinājums projektiem un izstādēm

Ja dators nepieciešams īslaicīgi, piemēram, kāda projekta realizācijai, tad datora noma ir labākais risinājums. Kad dators vairs nebūs nepieciešams, atdosiet to atpakaļ. Turklāt visā nomas laikā garantējam ātru bezmaksas servisu - jūsu darbs netiks aizkavēts!

Datoru varat iznomāt uz dažām dienām vai uz nedēļas nogali pasākumam vai izstādei. Var protams, izlīdzēties ar privāto vai darba portatīvo datoru, taču tajā var atrasties svarīga informācija, kas tiek pakļauta nevajadzīgam riskam. Turklāt, var gadīties, ka uzinstalējusies kāda programma bez licences... Nomas datoram viss programmnodrošinājums būs licencēts, tas būs pilnībā pārbaudīts un sagatavots nepieciešamajam uzdevumam atbilstoši Jūsu prasībām.

Ilgtermiņa noma ļauj ietaupīt IT speciālista algu

Ilgtermiņa nomas laikā piedāvājam datoru "abonēt" par salīdzinoši nelielu mēneša maksu. Datoram būs licenzēta Windows OS, bezmaksas biroja programmatūra, antivīruss un tas būs pilnībā sagatavots darbam. Nepieciešamības gadījumā par papildu maksu varam uzstādīt jebkuru citu licenzētu programmatūru, piemēram, Microsoft Office.

Galvenais ieguvums - visā nomas laikā par datora darbību Jums vairs nebūs jāuztraucas. Nepieciešamības gadījumā datoru operatīvi salabosim vai nomainīsim pret līdzvērtīgu, un biroja darbs netiks aizkavēts. Salīdzinājumam, iegādājoties jaunu datoru, jārēķinās, ka garantijas remonts var aizņemt līdz pat 30 dienas, ja nepieciešamā detaļa nav uz vietas un to jāpasūta (piemēram, piezīmjdatora displejs). Ko darīs projektu vadītājs, klientu menedžeris vai sekretāre 30 dienas bez datora?

Īpaši izdevīgs ilgtermiņa nomas piedāvājums ir nelielam vai vidējam uzņēmumam, kurā nav lietderīgi algot atsevišķu IT speciālistu. Atliek tikai izdomāt ko darīt ar ietaupīto naudu!

Privātpersonām, noslēdzot nomas līgumu, jāatstāj ķīlas nauda datora vērtībā, kas tiks atmaksāta pēc datora atgriešanas.

Kā nomas datoru varat izvēlēties gan piezīmjdatoru, gan stacionāro datoru, kā arī monitoru, visu nepieciešamo perifēriju un aksesuārus. Jebkurš no mājas lapā redzamajiem datoriem ir pieejams arī nomai. Speciāli nomai paredzētos datorus atradīsi sadaļā datoru noma.

Vēlies iznomāt datoru vai veselu biroja komplektu? Zvani, palīdzēsim!
Tālrunis: 
80205220, 29433633, epasts: info@ntg.lv