Battery Recovery

Piedāvājam atjaunot visa veida litija-jonuNiMH un NiCd akumulatoru baterijas sadzīves tehnikai, portatīvajiem un profesionālajiem elektroinstrumentiem, kā arī jebkurai citai elektroierīcei, kas darbojas ar šādiem akumulatoriem.

Kāda tipa akumulatorus var atjaunot?

Piedāvājam atjaunot litija-jonu (Li-Ion) akumulatoru baterijas, kuru elementi atbilst kādam no šiem standartiem:
Li-Ion 144301450016340175001765018350184901850018650207002170026500266502770032600, kā arī NiMH un NiCd SC/SubC un 4/5 SubC akumulatorus. Akumulatoru elementi var būt gan pa vienam, gan iebūvēti vairākās atsevišķās vietās, gan kā elementu bloki no 2-16 un vairāk elementiem. Palīdzēsim arī tad, ja nepieciešams atjaunot nestandarta akumulatoru. Jaunas piegādes saņemam vairākas reizes nedēļā un visu laiku paplašinām sortimentu. Ja kāds elements nav uzreiz pieejams, mēģināsim to atrast un pasūtīt.

Ko nozīmē atjaunots akumulators?

Atjaunojot akumulatoru, visi tā elementi tiek nomainīti pret jauniem, atstājot tikai oriģinālo korpusu, ja tāds tiek izmantots. Piemēram, ja akumulatoru elementi ir iebūvēti putekļu sūcējā, tad tos visus nomainīsim, un putekļu sūcējam būs pilnīgi jauns akumulators. Ja akumulators ir noņemams (kā vairumam rokas elektroinstrumentu), tad visus akumulatora elementus nomainīsim pret jauniem, atstājot tikai oriģinālo korpusu. Abos gadījumos visi elementi ir pilnīgi jauni un līdzvērtīgi vai labāki nekā jauns oriģinālais akumulators.

Kāpēc jāmaina uzreiz visi akumulatora elementi, nevis viens "vainīgais"?

NTG servisā nepiedāvāsim atrast vienu vai dažus "beigtos" akumulatorus un tādējādi ietaupīt remonta izdevumus, nomainot, piemēram, divus no sešiem elementiem. Nepiedāvāsim tāpēc, ka šāds remonts tikai izklausās laba ideja, bet patiesībā ir bezjēdzīgs un kopumā izmaksās dārgāk. Katram akumulatoram ir ražotāja paredzēts uzlādes ciklu skaits. Piemēram, litija akumulatoriem maksimālais uzlādes ciklu skaits ir 500 līdz 800, pēc tam strauji samazinās akumulatora kapacitāte un tas vairs nav izmantojams. Ja urbis ir godam kalpojis vairākus gadus un akumulators vairs "nevelk", tad visi akumulatora elementi ir nolietoti un, visticamākais, jau pārsnieguši tiem paredzēto uzlādes ciklu skaitu. Šādā situācijā ir bezjēdzīgi meklēt vienu vai dažus vainīgos elementus, kas izbeigušies pirmie, jo pārējie pavisam drīz sekos. Vienmēr jāmaina visus akumulatorus reizē. Šeit var saskatīt līdzību ar automašīnas amortizatoriem, bremžu uzlikām vai riepām - tās nekad nemaina pa vienai, bet tikai kopā ar pāri, jo nodilums ir līdzīgs.

Izņēmuma gadījumi ir tad, ja remonts nepieciešams jaunam akumulatoram, kura uzlādes ciklu skaits mērāms vien dažos desmitos, un ir saprātīgi domāt, ka gadījies kāds brāķis.

Kādus akumulatorus izmanto NTG serviss?

Piedāvājam tikai pārbaudītu, pasaulē atzītu ražotāju oriģinālus akumulatorus no PanasonicSonySanyoSamsungLGTensaiEnerPower un vēl atsevišķiem profesionāliem ražotājiem. Vairākiem zīmoliem NTG ir oficiālā izplatītāja statuss.

Kāpēc atjaunots ir labāks nekā oriģināls?

Vienojoties par akumulatoru maiņu, piedāvājam tos nomainīt pret līdzīgiem oriģinālam vai izvēlēties labākus. Ja iekārta ir ražota pirms vairākiem gadiem, iespējams, ka tajā izmantoti morāli novecojuši akumulatori, kas vairs netiek ražoti. Visbiežāk ražotājs, lai optimizētu savas izmaksas, apzināti izvēlas lētus akumulatorus ar nelielu kapacitāti, vai kā ievērojami dārgāku opciju piedāvā bateriju ar palielinātu kapacitāti. Lai kāds būtu iemesls, tagad ir iespēja pašam izvēlēties labāko risinājumu. Ja vēlies uzlabot sava instrumenta darbības laiku no vienas uzlādes, piedāvāsim dažādus jaunāko modeļu palielinātas ietilpības akumulatorus ar piemērotu izlādes jaudu. Šāds akumulators var maksāt dārgāk, taču iegūsi līdz pat 2-3 reizes ilgāku darbības laiku, nezaudējot neko no pārējiem tehniskajiem parametriem.

Uzlabot var arī jaunu vai mazlietotu iekārtu

Piedāvājam uzlabot arī to, kas vēl nav salūzis, bet ir sagādājis vilšanos darbības ilguma ziņā. Piemēram, ķīniešu robotu putekļu sūcēju galvenais trūkums ir pārāk īss darbības laiks no vienas uzlādes. Ja reiz šāds robots ir nopirkts, tad saprātīgs risinājums būtu nomainīt akumulatorus pret ievērojami labākiem un turpināt robotu lietot. Tāpat iesakām rīkoties ar citām iekārtām un instrumentiem, kas citādi nav kvalitatīvi izmantojami.

Līdzīgi kā profesionāli autosportisti nebrauc trasē ar rūpnīcā no konveijera nobraukušu automašīnu, arī daudzi entuziasti un profesionāļi uzlabo savus darba instrumentus un hobija priekšmetus. Piedāvājam nomainīt gan piezīmjdatora akumulatora elementus, gan RC auto, lidmašīnas modeļa, drona, elektriskā skrūvgrieža, urbja, slīpmašīnas, putekļu sūcēja vai jebkura cita instrumenta un iekārtas pieticīgo akumulatoru pret jaudīgāku. Ražotāji parasti nepiedāvā maksimālo akumulatora kapacitāti, jo tas ievērojami palielina izmaksas, salīdzinot ar konkurentiem. Tomēr daudzi lietotāji izvēlētos labāku konfigurāciju, ja vien tas būtu iespējams, un NTG serviss piedāvā tieši šādu iespēju!

Cik izmaksā akumulatoru atjaunošana?

Izmaksas ir atkarīgas no akumulatora tehniskajiem parametriem un elementu skaita, tās nav universālas visiem gadījumiem. Piemēram, portatīvajam tvaika ģeneratoram ir tikai viens akumulators, tātad kopējās izmaksas ir 1x akumulatora cena +darbs. Rokas putekļusūcējā ir iebūvēti 5 akumulatori, tātad izmaksas ir 5x akumulatoru cena +darbs. Akumulatoru atjaunošana, mainot nolietotos elementus pret jauniem, parasti izmaksā ievērojami mazāk nekā jauna oriģinālā baterija. Izņēmums ir palielinātas jaudas un kapacitātes akumulatori, kas ievērojami pārsniedz sākotnējos tehniskos parametrus.

Kas notiek ar izlietotajiem akumulatoriem?

NTG līgums ar Latvijas Zaļo Punktu paredz visus nomainītos akumulatorus, baterijas un elektroierīces savākt un utilizēt videi draudzīgā veidā. Izvēloties akumulatoru remontu NTG, nolietotie elementi nenodarīs kaitējumu videi.

Aicinām sadarboties izplatītājus un ražotāju pārstāvjus

Ja esat ražotāja pārstāvniecība vai kāda zīmola izplatītājs, piedāvājam izdevīgu sadarbību akumulatoru atjaunošanā un remontā. Pakalpojumus sniedzam visā Latvijā - atjaunota akumulatora piegādi nodrošinām divu dienu laikā uz OmnivaDPD Pickup Paku Bodi vai PastaStacijas pakomātu. Vairāku zīmolu elektroinstrumentiem piedāvājam gatavus akumulatoru blokus, ko viegli nomainīt veikalā vai remonta darbnīcā. Pēc pasūtījuma izgatavojam jebkuras konfigurācijas nestandarta akumulatoru blokus.