About Us

Plašākā Li-Ion, Ni-MH akumulatoru un lādētāju izvēle

NTG (North Technology Group) piedāvā plašāko litija-jonu un NiMH akumulatoru un lādētāju izvēli Latvijā. Mūsu sortimentā ir simtiem akumulatoru un bateriju modeļu, kā arī vairāk nekā 150 modeļu uzlādes ierīces no pasaulē vadošajiem zīmoliem. Virknei zīmolu NTG ir oficiālā izplatītāja pārstāvis, kas ļauj nodrošināt plašāko sortimentu, kā arī izcilu garantijas un pēcgarantijas servisu. Regulāras piegādes un cieša sadarbība ar ražotājiem ļauj mums piedāvāt gan apjomīgu vai specifisku pasūtījumu izpildīšanu, gan akumulatoru bloku izgatavošanu īsā laikā.

NTG ir lielākais litija-jonuPanasonic Eneloop un Fujitsu LSD (Low Self Discharge) akumulatoru piegādātājs Latvijā, nodrošinot visu aktuālo modeļu klāstu un pievilcīgas cenas gan mazumā, gan vairumā.

Datortehnika un aksesuāri bez starpniekiem

NTG saņem datortehniku ar regulārām tiešajām piegādēm no izplatītājiem un ražotājiem, kas ļauj piedāvāt plašu sortimentu un pievilcīgas cenas. Vairumā un mazumā – NTG ir īstā vieta datoru un to aksesuāru iegādei. Mūsu piedāvājumā vienmēr atrodami vairāki simti tehnikas vienību – gan galda datori, gan piezīmjdatori. Ieteiksim labāko risinājumu un palīdzēsim ietaupīt naudu citiem, ne mazāk svarīgiem pirkumiem.

NTG  speciālisti ir strādājuši pazīstamos Latvijas IT uzņēmumos vairāk nekā 20 gadu, tā ir arī 20 gadu pieredze un uzticamas sadarbības garantija. Mēs bijām šeit vakar un būsim rīt!

Atjaunots dators – izdevīgāk nekā jauns

Iegādājoties atjaunotu datoru NTG, to var nopirkt līdz pat piecas reizes lētāk nekā līdzvērtīgu jaunu. Gudri pircēji iegādājas mazlietotu auto, jo nevēlas maksāt par iespēju izbraukt ar jaunu auto no salona. Ar datoru ir tieši tāpat - visu nepieciešamo var paveikt ar mazlietotu iekārtu, ieguldot tikai daļu no jauna līdzvērtīga datora cenas.

Iegādājoties datoru NTG, Tu iegūsti pasaulē atzītu zīmolu kvalitāti – HP, Dell un Fujitsu Siemens ir vārdi, kas komentārus neprasa. Šo ražotāju rīcībā ir modernas izpētes laboratorijas, savukārt lietotājam tas nozīmē labi un ilgi strādājošus datorus ar efektīvu ventilāciju, perfekti salāgotām detaļām un pārdomātu arhitektūru.